Řídící systém Tecomat Foxtrox

intelioBOX TECO je naše řešení pro domovní automatizaci. Stačí připojit kabeláž a nástěnná tlačítka libovolného designu a začít ovládat funkce domu pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Důležité je, že lze snadno uživatelsky nastavovat funkce ovládání žaluzií, ovládání rolet, stmívání světel, na základě času, meteo informacía dalších veličin. Instalaci lze rozšířit o zabezpečovací systém, kamerový systém, domovní telefon nebo multimédiální domácí úložiště.

Nástěnná tlačítka

Lze ovládat klasickými nástěnnými tlačítky libovolného výrobce nebo sběrnicovými CIB ovládači včetně dotykových.

Ovládání telefonem

Uživatelské rozhraní pro ovládání domu z tabletu nebo telefonu. Umožňuje i nastavení mnoha funkcí.

Zónová regulace topení

Zónové řízení vytápění a chlazení pro komfortní teplotu v každé místnosti: obytná zóna, ložnice, dětské pokoje, koupelny…

Kompletní technologie

Kompletní silno a slaboproudá elektroinstalace rozvaděče, obsahuje veškeré technologie pro jištění a chránění domu.

Domácí datová síť

Kvalitní datový router a wifi AP umožňují ovládání domu z tabletu, počítače nebo chytrého telefonu.

Vlastní scény

Snadná tvorba vlastních scén, v grafickém rozhraní vytvoříte vlastní scény.

Jak to funguje?

Chytrý rozvaděč intelioBOX je nabízen s řídicím systémem podle konkrétních požadavků bytu nebo domu. Vždy je navržen a vyroben s souladu s požadavky uživatele na míru konkrétní nemovitosti. Kliknutím na model získáte více informací o jeho možnostech.

intelioBOX TECO

intelioBOX TECO

TECO je tradiční český výrobce řídicích systémů pro průmysl a rezidence. K ovládání používáme naši vlastní webovou aplikaci pro tablety a telefony.

intelioBOX TECO

intelioBOX LOXONE

LOXONE je kvalitní rakouský řídicí systém pro použití v nových i stávajících nemovitostech. Ovládání je pomocí aplikací pro iOS a Android tablety i telefony.

intelioBOX TECO

intelioBOX KNX

KNX je evropský standard pro systémy chytrých domů pro rozsáhlejší instalace. Ovládáme jej pomocí nadstavbových systémů zejména AMX.