Řídicí systém Loxone

intelioBOX LOXONE využívá systém rakouského výrobce Loxone. domovní automatizaci. Pohodlné ovládání nejen základních funkcí, ale i hudby, domovního videotelefonu a třeba bazénu umožňuje jejich plná integrace a uživatelská aplikace Loxone. Dle povahy instalace zvolíme mezi sběrnicovými ovládacími prvky nebo rádiovými. Lze použít Loxone originální nástěnné ovládače nebo stejně jako u jiných systémů klasická nástěnná tlačítka.

Nástěnná tlačítka

Lze ovládat klasickými nástěnnými tlačítky libovolného výrobce a také sběrnicovými nebo bezdrátovými dotykovými ovládači.

Ovládání telefonem

Uživatelské rozhraní pro ovládání domu z tabletu nebo telefonu. Umožňuje i nastavení mnoha funkcí.

Zónová regulace topení

Zónové řízení vytápění a chlazení pro komfortní teplotu v každé místnosti s učící se funkcí.

Kompletní technologie

Kompletní silno a slaboproudá elektroinstalace rozvaděče, obsahuje veškeré technologie pro jištění a chránění domu.

Vlastní scény

Snadná tvorba uživatelských scén v aplikaci nebo počítači.

Ovládání hudby

Integrovaný hudební server pro zónovou distribuci hudby a snadné ovládání telefonem.

Jak to funguje?

Chytrý rozvaděč intelioBOX je nabízen s řídicím systémem podle konkrétních požadavků bytu nebo domu. Vždy je navržen a vyroben s souladu s požadavky uživatele na míru konkrétní nemovitosti. Kliknutím na model získáte více informací o jeho možnostech.

intelioBOX LOXONE

intelioBOX TECO

TECO je tradiční český výrobce řídicích systémů pro průmysl a rezidence. K ovládání používáme naši vlastní webovou aplikaci pro tablety a telefony.

intelioBOX LOXONE

intelioBOX LOXONE

LOXONE je kvalitní rakouský řídicí systém pro použití v nových i stávajících nemovitostech. Ovládání je pomocí aplikací pro iOS a Android tablety i telefony.

intelioBOX LOXONE

intelioBOX KNX

KNX je evropský standard pro systémy chytrých domů pro rozsáhlejší instalace. Ovládáme jej pomocí nadstavbových systémů zejména AMX.