intelioBOX Řídicí systém standardu KNX

intelioBOX KNX je tvořen prvky technologie na KNX sběrnici světových výrobců (Schneider, Gira, Jung, ABB apod.). Instalaci projektujeme na míru objektu a požadavkům investora. Používáme nadřízený systém amerického výrobce AMX (s naší partnerskou společností Insight Home a.s.). AMX je robustní technologie pro integraci a ovládání multimediální techniky a široké řady dalších zařízení. AMX lze ovládat prostřednictvím velkého množství ovládacích rozhraní, displejů, ovládačů a aplikací.

Nástěnná tlačítka

Lze ovládat klasickými nástěnnými tlačítky libovolného výrobce nebo sběrnicovými KNX ovládači včetně dotykových nebo multifunkčních.

Ovládání telefonem

Uživatelské rozhraní pro ovládání domu z tabletu nebo telefonu na míru konkrétní nemovitosti.

Multimediální nadstavba

Nadstavbové systémy pro distribuci a ovládání multimédií AMX nebo Crestron. (od partnera Insight Home)

Audio a video technika

Zakázkově dodáme i audio a video techniku pro dokonalý zážitek z médií.

Domácí datová síť

Kvalitní datový router a wifi AP umožňují ovládání domu z tabletu, počítače nebo chytrého telefonu.

Zakázkové programování

Rozsáhlejší instalace programujeme na míru včetně speciálních požadavků a technologií.

Jak to funguje?

Chytrý rozvaděč intelioBOX je nabízen s řídicím systémem podle konkrétních požadavků bytu nebo domu. Vždy je navržen a vyroben s souladu s požadavky uživatele na míru konkrétní nemovitosti. Kliknutím na model získáte více informací o jeho možnostech.

intelioBOX KNX

intelioBOX TECO

TECO je tradiční český výrobce řídicích systémů pro průmysl a rezidence. K ovládání používáme naši vlastní webovou aplikaci pro tablety a telefony.

intelioBOX KNX

intelioBOX LOXONE

LOXONE je kvalitní rakouský řídicí systém pro použití v nových i stávajících nemovitostech. Ovládání je pomocí aplikací pro iOS a Android tablety i telefony.

intelioBOX KNX

intelioBOX KNX

KNX je evropský standard pro systémy chytrých domů pro rozsáhlejší instalace. Ovládáme jej pomocí nadstavbových systémů zejména AMX.